Média konvertory

Nejprodávanější

TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter
 
1 000 Kč
(826 Kč bez DPH)
TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.
 
810 Kč
(669 Kč bez DPH)
TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.
 
810 Kč
(669 Kč bez DPH)
Allied Telesis AT-MMC2000/LC
Allied Telesis AT-MMC2000/LC
skladem (3 ks)
Kód: P502511684
 
8 675 Kč
(7 169 Kč bez DPH)
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE
 
951 Kč
(786 Kč bez DPH)
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter
 
1 000 Kč
(826 Kč bez DPH)
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.
 
810 Kč
(669 Kč bez DPH)
TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.
 
810 Kč
(669 Kč bez DPH)
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
 
1 124 Kč
(929 Kč bez DPH)
Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M
 
9 414 Kč
(7 780 Kč bez DPH)
12 položek celkem
TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter
826 Kč bez DPH
1 000 Kč

TP-Link MC200CM Gb MM 550m 850nm SC Media Converter Part nr.: MC200CM

Kód: P51722305
TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv.
669 Kč bez DPH
810 Kč

TP-Link MC112CS FE WDM SM 20km SC 1310nmTX/1550nmRX Media Conv. Part nr.: MC112CS

Kód: P51722304
TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert.
669 Kč bez DPH
810 Kč

TP-Link MC100CM FE 2km MM 1310nm SC Media Convert. Part nr.: MC100CM

Kód: P51722301
Allied Telesis AT-MMC2000/LC
7 169 Kč bez DPH
8 675 Kč

Allied Telesis AT-MMC2000/LC Part nr.: AT-MMC2000/LC

Kód: P502511684
UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE
786 Kč bez DPH
951 Kč

UBNT FiberPoE G2, venkovní optický konvertor s PoE Part nr.: F-POE-G2

Kód: P5260720513
TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter
826 Kč bez DPH
1 000 Kč

TP-Link MC210CS Gb SM 15km 1310nm SC Media Converter Part nr.: MC210CS

Kód: P51722306
TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv.
669 Kč bez DPH
810 Kč

TP-Link MC111CS FE WDM SM 20km SC 1550nmTX/1310nmRX Media Conv. Part nr.: MC111CS

Kód: P51722303
TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv.
669 Kč bez DPH
810 Kč

TP-Link MC110CS FE 20km SM 1310nm SC Media Conv. Part nr.: MC110CS

Kód: P51722302
D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter
929 Kč bez DPH
1 124 Kč

D-Link DMC-G01LC 10/100/1000 to SFP Media Converter Part nr.: DMC-G01LC/E

Kód: P51202812
Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M
7 780 Kč bez DPH
9 414 Kč

Allied Telesis SNMP management module AT-MCF2000M Part nr.: AT-MCF2000M

Kód: P502520575
Allied Telesis AT-WLMT 1ks
282 Kč bez DPH
341 Kč

Allied Telesis AT-WLMT 1ks Part nr.: AT-WLMT

Kód: P50251003
PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100
299 Kč bez DPH
362 Kč

PremiumCord Konvertor USB->RJ45 10/100 Part nr.: KUETHERNET2

Kód: P.K-T99KUETHERNET2

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení