Optické moduly

Nejprodávanější

NOVATRON SFP-10G-T-X
NOVATRON SFP-10G-T-X
skladem (8 ks)
Kód: P51391PN07085
 
6 149 Kč
(5 082 Kč bez DPH)
NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)
NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)
skladem (20 ks)
Kód: P51391PN04948
 
1 745 Kč
(1 442 Kč bez DPH)
NOVATRON SFP-10G-LR/PN03306 (OEM pro Cisco)
skladem (6 ks)
Kód: P51391PN03306
 
2 854 Kč
(2 359 Kč bez DPH)
UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber,Multi-Mode, 1G, 20-Pack
 
4 972 Kč
(4 109 Kč bez DPH)
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 10km
 
364 Kč
(301 Kč bez DPH)
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
skladem (20 ks)
Kód: P517000462
 
490 Kč
(405 Kč bez DPH)
MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
skladem (1 ks)
Kód: P517000461
 
653 Kč
(540 Kč bez DPH)
SFP 100/1000M RJ45 Cisco
SFP 100/1000M RJ45 Cisco
skladem (10 ks)
Kód: P5139221G04
 
755 Kč
(624 Kč bez DPH)
Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR
skladem (4 ks)
Kód: PR9D18A
 
2 678 Kč
(2 213 Kč bez DPH)
OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
skladem (4 ks)
Kód: PJD089B_OEM
 
708 Kč
(585 Kč bez DPH)
83 položek celkem
NOVATRON SFP-10G-T-X
NOVATRON SFP-10G-T-X
skladem (8 ks)
5 082 Kč bez DPH
6 149 Kč

NOVATRON SFP-10G-T-X Part nr.: SFP-10G-T-X

Kód: P51391PN07085
NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco)
1 442 Kč bez DPH
1 745 Kč

NOVATRON GLC-SX-MMD/PN04948 (OEM pro Cisco) Part nr.: GLC-SX-MMD/PN04948

Kód: P51391PN04948
2 359 Kč bez DPH
2 854 Kč

NOVATRON SFP-10G-LR/PN03306 (OEM pro Cisco) Part nr.: SFP-10G-LR/PN03306

Kód: P51391PN03306
UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber,Multi-Mode, 1G, 20-Pack
4 109 Kč bez DPH
4 972 Kč

UBNT UF-MM-1G-20 - U Fiber,Multi-Mode, 1G, 20-Pack Part nr.: UF-MM-1G-20

Kód: P526071941
TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 10km
301 Kč bez DPH
364 Kč

TP-Link TL-SM321B 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 10km Part nr.: TL-SM321B

Kód: P51722312
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
405 Kč bez DPH
490 Kč

MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G Part nr.: S-85DLC05D

Kód: P517000462
MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G
540 Kč bez DPH
653 Kč

MikroTik SFP modul S-31DLC20D, SM, 20km, 1.25G Part nr.: S-31DLC20D

Kód: P517000461
SFP 100/1000M RJ45 Cisco
624 Kč bez DPH
755 Kč

SFP 100/1000M RJ45 Cisco Part nr.: SFP-1G-RJS-CG

Kód: P5139221G04
2 213 Kč bez DPH
2 678 Kč

Aruba IOn 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR Part nr.: R9D18A

Kód: PR9D18A
OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
585 Kč bez DPH
708 Kč

OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver Part nr.: JD089B_OEM

Kód: PJD089B_OEM
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
585 Kč bez DPH
708 Kč

OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver Part nr.: J8177C_OEM

Kód: PJ8177C_OEM
UBNT UF-NANO - U Fiber Nano
1 767 Kč bez DPH
2 138 Kč

UBNT UF-NANO - U Fiber Nano Part nr.: UF-Nano

Kód: P526071930
UBNT UACC-CM-RJ45-10G, 10G Metalický Modul
1 445 Kč bez DPH
1 749 Kč

UBNT UACC-CM-RJ45-10G, 10G Metalický Modul Part nr.: UACC-CM-RJ45-10G

Kód: P5260719132
UBNT UACC-CM-RJ45-1G, 1G Metalický Modul
480 Kč bez DPH
581 Kč

UBNT UACC-CM-RJ45-1G, 1G Metalický Modul Part nr.: UACC-CM-RJ45-1G

Kód: P5260719131
TP-Link TL-FC311B-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor
498 Kč bez DPH
603 Kč

TP-Link TL-FC311B-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor Part nr.: TL-FC311B-2

Kód: P5172231292
TP-Link TL-SM5220-3M 3M Direct Attach SFP+ Cable
887 Kč bez DPH
1 073 Kč

TP-Link TL-SM5220-3M 3M Direct Attach SFP+ Cable Part nr.: TL-SM5220-3M

Kód: P5172230871
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
1 261 Kč bez DPH
1 526 Kč

MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit Part nr.: S+85DLC03D

Kód: P517000464
OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver
281 Kč bez DPH
340 Kč

OEM X120 1G SFP LC LX Transceiver Part nr.: JD119B_OEM

Kód: PJD119B_OEM
UBNT UF-LOCO - U Fiber LOCO
1 157 Kč bez DPH
1 400 Kč

UBNT UF-LOCO - U Fiber LOCO Part nr.: UF-LOCO

Kód: P526071942
HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver
10 363 Kč bez DPH
12 539 Kč

HPE X120 1G SFP LC LX Transceiver Part nr.: JD119B

Kód: PJD119B
TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 10km
422 Kč bez DPH
511 Kč

TP-Link TL-SM321A 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 10km Part nr.: TL-SM321A

Kód: P51722311
OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver
281 Kč bez DPH
340 Kč

OEM X121 1G SFP LC LX Transceiver Part nr.: J4859C_OEM

Kód: PJ4859C_OEM
PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV
19 092 Kč bez DPH
23 101 Kč

PRO MINI OTDR Fiber Optic Reflectometer 980REV Part nr.: //5702

Kód: P50271322522
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
526 Kč bez DPH
636 Kč

Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P539049417
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
378 Kč bez DPH
457 Kč

Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp. Part nr.: 100-35MM

Kód: P539049412
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
208 Kč bez DPH
252 Kč

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P53904902
TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km
265 Kč bez DPH
321 Kč

TP-Link TL-SM321A-2 1000Base-BX SM WDM Bi-Direct. SFP, 2km Part nr.: TL-SM321A-2

Kód: P517223124
Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX
1 931 Kč bez DPH
2 337 Kč

Allied Telesis 1000SX (LC) SFP MM 550m AT-SPSX Part nr.: AT-SPSX

Kód: P50254571
Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp.
262 Kč bez DPH
317 Kč

Signamax 100-35C-1M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 1m, Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P539049416
1 095 Kč bez DPH
1 325 Kč

Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Part nr.: R9D16A

Kód: PR9D16A
OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver
277 Kč bez DPH
335 Kč

OEM X120 1G SFP LC SX Transceiver Part nr.: JD118B_OEM

Kód: PJD118B_OEM
OEM X122 1G SFP LC BX-U Transceiver
511 Kč bez DPH
618 Kč

OEM X122 1G SFP LC BX-U Transceiver Part nr.: J9143B_OEM

Kód: PJ9143B_OEM
OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
436 Kč bez DPH
527 Kč

OEM X130 10G SFP+ LC SR Transceiver Part nr.: JD092B_OEM

Kód: PJD092B_OEM
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
3 149 Kč bez DPH
3 810 Kč

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm Part nr.: XS+31LC10D

Kód: P517000480
OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km
797 Kč bez DPH
964 Kč

OEM X130 10G SFP+ LC LR Transceiver 10km Part nr.: JD094B_OEM

Kód: PJD094B_OEM
OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver
797 Kč bez DPH
964 Kč

OEM X132 10G SFP+ LC LR Transceiver Part nr.: J9151A_OEM

Kód: PJ9151A_OEM
Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR
5 333 Kč bez DPH
6 453 Kč

Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR Part nr.: J4859D

Kód: PJ4859D
Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
3 075 Kč bez DPH
3 721 Kč

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR Part nr.: J4858D

Kód: PJ4858D
OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver
277 Kč bez DPH
335 Kč

OEM X121 1G SFP LC SX Transceiver Part nr.: J4858C_OEM

Kód: PJ4858C_OEM
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
349 Kč bez DPH
422 Kč

Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P539049418
Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp.
232 Kč bez DPH
281 Kč

Signamax 100-35C-0,5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 0,5m, Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P539049415
Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
821 Kč bez DPH
994 Kč

Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp....

Kód: P539049414
Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
821 Kč bez DPH
994 Kč

Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp....

Kód: P539049413
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
900 Kč bez DPH
1 089 Kč

Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P53904910
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
900 Kč bez DPH
1 089 Kč

Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P53904909
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
199 Kč bez DPH
241 Kč

Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp. Part nr.: 100-32MM

Kód: P53904901
UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack
19 409 Kč bez DPH
23 485 Kč

UBNT UF-LOCO-20 - U Fiber LOCO, 20-Pack Part nr.: UF-LOCO-20

Kód: P526071946
UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber LOCO, 5-Pack
5 136 Kč bez DPH
6 214 Kč

UBNT UF-LOCO-5 - U Fiber LOCO, 5-Pack Part nr.: UF-LOCO-5

Kód: P526071945
UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi
1 831 Kč bez DPH
2 215 Kč

UBNT UF-WiFi - UFiber WiFi Part nr.: UF-WiFi

Kód: P526071936
UBNT UFiber Instant GPON ONU optický modul
1 028 Kč bez DPH
1 244 Kč

UBNT UFiber Instant GPON ONU optický modul Part nr.: UF-Instant

Kód: P526071934
UBNT UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT,Class C+ SFP Module
2 133 Kč bez DPH
2 581 Kč

UBNT UF-GP-C+ U Fiber GPON OLT,Class C+ SFP Module Part nr.: UF-GP-C+

Kód: P526071927
UBNT UF-RJ45-10G, 10G Metalický modul
1 769 Kč bez DPH
2 141 Kč

UBNT UF-RJ45-10G, 10G Metalický modul Part nr.: UF-RJ45-10G

Kód: P526071926
UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, SM Modul, 10G, 2-Pack
4 269 Kč bez DPH
5 166 Kč

UBNT UF-SM-10G-S - U Fiber, SM Modul, 10G, 2-Pack Part nr.: UF-SM-10G-S

Kód: P526071914
UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack
651 Kč bez DPH
788 Kč

UBNT UF-SM-1G-S - U Fiber, SM Modul, 1G, 2-Pack Part nr.: UF-SM-1G-S

Kód: P526071911
UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack
480 Kč bez DPH
581 Kč

UBNT UF-MM-1G - U Fiber, MM Modul, 1G, 2-Pack Part nr.: UF-MM-1G

Kód: P526071910
UBNT UF-SM-10G - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack
2 280 Kč bez DPH
2 759 Kč

UBNT UF-SM-10G - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack Part nr.: UF-SM-10G

Kód: P526071906
TP-Link TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km
498 Kč bez DPH
603 Kč

TP-Link TL-FC311B-20 Gb SM WDM SC 20km Part nr.: TL-FC311B-20

Kód: P5172231297
TP-Link TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km
594 Kč bez DPH
719 Kč

TP-Link TL-FC311A-20 Gb SM WDM SC 20km Part nr.: TL-FC311A-20

Kód: P5172231296
TP-Link TL-FC311A-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor
498 Kč bez DPH
603 Kč

TP-Link TL-FC311A-2 Gb SM WDM SC 2km media konvertor Part nr.: TL-FC311A-2

Kód: P5172231291
TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 SM WDM SC 20km POE
631 Kč bez DPH
764 Kč

TP-Link TL-FC111PB-20 10/100 SM WDM SC 20km POE Part nr.: TL-FC111PB-20

Kód: P5172231282
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení