Síťové kabely (Optické patch kabely)

Nejprodávanější

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2
skladem (2 ks)
Kód: P502710794619
 
178 Kč
(147 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
 
178 Kč
(147 Kč bez DPH)
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2
skladem (4 ks)
Kód: P502710794618
 
181 Kč
(150 Kč bez DPH)
Optický patch duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m 1,8mm, OS2
 
351 Kč
(290 Kč bez DPH)
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4
skladem (1 ks)
Kód: P502710695812
 
1 041 Kč
(860 Kč bez DPH)
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3
skladem (18 ks)
Kód: P5027106831
 
189 Kč
(156 Kč bez DPH)
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 2m, OS2
 
168 Kč
(139 Kč bez DPH)
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 3m OM3
 
223 Kč
(184 Kč bez DPH)
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX
 
55 Kč
(45 Kč bez DPH)
Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A
Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A
skladem (10 ks)
Kód: P50271086129
 
46 Kč
(38 Kč bez DPH)
111 položek celkem
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2
147 Kč bez DPH
178 Kč

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2

Kód: P502710794619
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
147 Kč bez DPH
178 Kč

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2 Part nr.: 1050

Kód: P502710791
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2
150 Kč bez DPH
181 Kč

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2

Kód: P502710794618
Optický patch duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m 1,8mm, OS2
290 Kč bez DPH
351 Kč

Optický patch duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m 1,8mm, OS2

Kód: P50271077315
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4
860 Kč bez DPH
1 041 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4

Kód: P502710695812
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3
156 Kč bez DPH
189 Kč

Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3

Kód: P5027106831
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 2m, OS2
139 Kč bez DPH
168 Kč

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 2m, OS2 Part nr.: 1021

Kód: P50271072
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 3m OM3
184 Kč bez DPH
223 Kč

Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 3m OM3

Kód: P5027106833
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX
45 Kč bez DPH
55 Kč

SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX Part nr.: 20110

Kód: P50271086130
Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A
38 Kč bez DPH
46 Kč

Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A Part nr.: 2023

Kód: P50271086129
Patchcord FO duplex LC/APC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2
136 Kč bez DPH
165 Kč

Patchcord FO duplex LC/APC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2

Kód: P502710794631
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 8m OM3
308 Kč bez DPH
373 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 8m OM3 Part nr.: 13344

Kód: P50271068072
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 0,5m OM2
156 Kč bez DPH
189 Kč

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 0,5m OM2

Kód: P502710259
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3
177 Kč bez DPH
214 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3

Kód: P5027106805
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m, OS2
214 Kč bez DPH
259 Kč

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 5m, OS2 Part nr.: 1033

Kód: P502710774
Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 5m OM4
301 Kč bez DPH
364 Kč

Optický patch cord Duplex LC-SC 50/125 5m OM4 Part nr.: 0953

Kód: P50271069755
Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2
171 Kč bez DPH
207 Kč

Optický patchkabel duplex LC-SC 50/125 µm MM,2m, OM2

Kód: P50271035
Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m, OM2
215 Kč bez DPH
260 Kč

Optický patchkabel duplex LC-LC, 50/125 um MM, 3m, OM2

Kód: P50271028
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m, OS2
198 Kč bez DPH
239 Kč

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 3m, OS2 Part nr.: 1032

Kód: P502710773
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3
280 Kč bez DPH
339 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 10m OM3 Part nr.: 1335

Kód: P5027106808
32 Kč bez DPH
39 Kč

Pigtail Fiber Optic SC/APC 09/125 1m OS2

Kód: P50271086122
SC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH
373 Kč bez DPH
451 Kč

SC/APC - LC/UPC simplex 9/125 SM 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH Part nr.: 445

Kód: P5027107960857
SC/APC - SC/UPC simplex 9/125 SM 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH
135 Kč bez DPH
163 Kč

SC/APC - SC/UPC simplex 9/125 SM 0,5m arm.bílý 3mm B3 LSZH Part nr.: 4105

Kód: P5027107960831
Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2
107 Kč bez DPH
130 Kč

Optický patchkabel SIMPLEXNÍ, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2 Part nr.: 10311

Kód: P5027107722
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM4
246 Kč bez DPH
298 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM4

Kód: P5027106953
Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3
149 Kč bez DPH
180 Kč

Optický patch kabel duplex LC-SC 50/125 MM 2m OM3

Kód: P5027106813
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2
123 Kč bez DPH
149 Kč

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 1m, OS2 Part nr.: 1020

Kód: P50271071
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 2m OM3
153 Kč bez DPH
185 Kč

Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 2m OM3

Kód: P5027106802
Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 1m OM3
139 Kč bez DPH
168 Kč

Optický patch kabel duplex ST-ST 50/125 MM 1m OM3

Kód: P502710680199
Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2
91 Kč bez DPH
110 Kč

Optický patchkabel SIMPLEX, LC-SC 9/125um SM, 2m, OS2

Kód: P5027107922
Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 3m MM OM4
342 Kč bez DPH
414 Kč

Optický patch cord duplex SC-SC 50/125 3m MM OM4

Kód: P5027106958143
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3
201 Kč bez DPH
243 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3

Kód: P5027106806
Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm
42 Kč bez DPH
51 Kč

Pigtail Fiber Optic SC 50/125MM,1m,0,9mm Part nr.: 2110

Kód: P5027108622
Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
38 Kč bez DPH
46 Kč

Pigtail Fiber Optic LC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2 Part nr.: 2020

Kód: P5027108613
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH
164 Kč bez DPH
199 Kč

SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 2m arm.bílý 3mm B3 LSZH Part nr.: 4215

Kód: P5027107960843
Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2
163 Kč bez DPH
197 Kč

Optický patchkabel duplexní, LC-LC 9/125um SM, 2m, OS2 Part nr.: 1031

Kód: P502710772
Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 5m, OM2
204 Kč bez DPH
247 Kč

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 5m, OM2

Kód: P50271024
SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH
373 Kč bez DPH
451 Kč

SC/APC - SC/APC simplex 9/125 SM 20m arm.bílý 3mm B3 LSZH Part nr.: 425

Kód: P5027107960848
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 10m, OS2
246 Kč bez DPH
298 Kč

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 10m, OS2

Kód: P50271079410
Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
45 Kč bez DPH
55 Kč

Pigtail Fiber Optic ST 9/125 SM,1m,0,9mm OS2 Part nr.: 2000

Kód: P5027108611
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2
131 Kč bez DPH
159 Kč

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM 0,5m, OS2

Kód: P502710790
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM4
343 Kč bez DPH
415 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM4

Kód: P5027106954
UBNT FC-SM-100, Fiber Cable,Single Mode,100' (30m)
1 580 Kč bez DPH
1 912 Kč

UBNT FC-SM-100, Fiber Cable,Single Mode,100' (30m) Part nr.: FC-SM-100

Kód: P526071943
Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,1m OM3
45 Kč bez DPH
54 Kč

Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,1m OM3 Part nr.: 2113

Kód: P50271086222
Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 MM 3m OM3
153 Kč bez DPH
185 Kč

Optický patch kabel duplex SC-SC 50/125 MM 3m OM3

Kód: P502710684123
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM3
249 Kč bez DPH
301 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM3

Kód: P5027106807
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2
158 Kč bez DPH
191 Kč

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 2 m, OM2

Kód: P50271012
Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 1m, OM2
145 Kč bez DPH
175 Kč

Optický patchkabel duplex SC-SC, 50/125 um MM, 1m, OM2

Kód: P50271011
UBNT Ethernet Patch Kabel,0,22m,Cat6,černý 50pack
1 956 Kč bez DPH
2 367 Kč

UBNT Ethernet Patch Kabel,0,22m,Cat6,černý 50pack Part nr.: UC-PATCH-RJ45-BK-50

Kód: P526071954
UBNT Ethernet Patch Kabel, 0,22m, Cat6, černý
56 Kč bez DPH
68 Kč

UBNT Ethernet Patch Kabel, 0,22m, Cat6, černý Part nr.: UC-PATCH-RJ45-BK

Kód: P526071937
UBNT UniFi Smart Power Cable, USP-Cable
860 Kč bez DPH
1 041 Kč

UBNT UniFi Smart Power Cable, USP-Cable Part nr.: USP-Cable

Kód: P526071933
UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 metru
125 Kč bez DPH
151 Kč

UBNT UOC-0.5 - Unifi ODN Cable, 0.5 metru Part nr.: UOC-0.5

Kód: P526071929
UBNT UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2 metry
174 Kč bez DPH
211 Kč

UBNT UOC-2 - Unifi ODN Cable, 2 metry Part nr.: UOC-2

Kód: P526071915
Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm
37 Kč bez DPH
45 Kč

Pigtail Fiber Optic LC 62,5/125MM1m,0,9mm Part nr.: 2220

Kód: P5027108633
Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM1m,0,9mm
50 Kč bez DPH
60 Kč

Pigtail Fiber Optic ST 62,5/125MM1m,0,9mm Part nr.: 2200

Kód: P5027108631
Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm
54 Kč bez DPH
65 Kč

Pigtail Fiber Optic LC 50/125MM,1m,0,9mm Part nr.: 2120

Kód: P5027108623
Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,2m OM3
45 Kč bez DPH
54 Kč

Pigtail Fiber Optic SC/PC 50/125MM,2m OM3 Part nr.: 2114

Kód: P50271086224
Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm
32 Kč bez DPH
39 Kč

Pigtail Fiber Optic ST 50/125MM,1m,0,9mm Part nr.: 2100

Kód: P5027108621
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,2m,0,9mm G657A OS2
34 Kč bez DPH
41 Kč

Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,2m,0,9mm G657A OS2

Kód: P502710861213
Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2
32 Kč bez DPH
39 Kč

Pigtail Fiber Optic SC 9/125 SM,1m,0,9mm OS2 Part nr.: 2010

Kód: P5027108612
Nahoru
Další produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení