Záchytná vana na olej, pro montážní jámy, objem 65 litrů - ASTA

Kód: N16206590
Neohodnoceno
Značka: ASTA
8 991 Kč / ks 7 431 Kč bez DPH
skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
24.04.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Záchytná vana na olej (olejová jímka), na ramenech s kolečky - ASTA 16206590

Nádoba pro výměnu oleje v motoru, pro instalaci na montážní jámu (tzv. kanálová vana).

Technické parametry:

-        Objem: 65 litrů

-        Rozměry: šířka 660 mm, délka 560 mm, výška 220 mm

-        Rozsah ramen s kolečky: 780 - 1400 mm

-        Hmotnost: cca 30 kg

Mimořádně objemná a bytelná plechová vana na zachytávání vyjetého oleje při jeho výměně. Hodí se pro servisy s montážní jámou v zemi, jejichž kovové lemy mohou sloužit jako kolejnice. Nádoba je vybavena vysouvacími rameny (s možností aretace) na kovových kolečkách – poté funguje jako vozík.

Je ideální například pro vypouštění oleje z nákladních aut, autobusů a dalších velkých vozidel. Velký objem 65 litrů umožňuje vypouštění použitého maziva z více aut po sobě bez nutnosti častého vyprazdňování vany.

Jímka má uvnitř sítko, které zabraňuje rozstřikování oleje do okolí při jeho vypouštění z motoru. Lze na něj rovněž umístit použité olejové filtry pro jejich dokonalé vylití.

Nádoba má ventil pro snadné vyprazdňování. To probíhá buď samovolně, nebo lze připojit pumpu pro odsátí.

Snadné přenášení díky dvěma velkým madlům.

[N] ©INZUN | All rights reserved

Doplňkové parametry

Kategorie: Dílenské záchytné vany (nad 20 L)
Hmotnost: 31 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX