MIKROTIK

89 položek celkem
Mikrotik napáj.adapt.18V 1A pro RouterBOARD,Alix
138 Kč bez DPH
167 Kč

Mikrotik napáj.adapt.18V 1A pro RouterBOARD,Alix Part nr.: GM-1810

Kód: P52607318043
MikroTik RBLHG-5HPnD 5GHz outdoor,802.11an 24,5dBi jednotka LHG HP5
1 647 Kč bez DPH
1 993 Kč

MikroTik RBLHG-5HPnD 5GHz outdoor,802.11an 24,5dBi jednotka LHG HP5 Part nr.: RBLHG-5HPnD

Kód: P5170006922
MIKROTIK RBDiscG-5acD Outdoor 802.11ac 21dBi jednotka DISC Lite5 ac
1 493 Kč bez DPH
1 806 Kč

MIKROTIK RBDiscG-5acD Outdoor 802.11ac 21dBi jednotka DISC Lite5 ac Part nr.: RBDiscG-5acD

Kód: P5170006373
MikroTik CRS504-4XQ-IN, Cloud Router Switch
16 325 Kč bez DPH
19 753 Kč

MikroTik CRS504-4XQ-IN, Cloud Router Switch Part nr.: CRS504-4XQ-IN

Kód: P51700019899
Mikrotik RB2011UiAS-RM, 128MB RAM, RouterOS L5
2 578 Kč bez DPH
3 119 Kč

Mikrotik RB2011UiAS-RM, 128MB RAM, RouterOS L5 Part nr.: RB2011UiAS-RM

Kód: P5170001907
Mikrotik RB941-2nD,32MB RAM,4xLAN,wireless AP
574 Kč bez DPH
695 Kč

Mikrotik RB941-2nD,32MB RAM,4xLAN,wireless AP Part nr.: RB941-2nD

Kód: P5170001803
Mikrotik RB750Gr3,256MB RAM,880MHz,5xGigabitLAN,L4
1 305 Kč bez DPH
1 579 Kč

Mikrotik RB750Gr3,256MB RAM,880MHz,5xGigabitLAN,L4 Part nr.: RB750Gr3

Kód: P51700016021
MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G
400 Kč bez DPH
484 Kč

MikroTik SFP modul S-85DLC05D, MM, 550m, 1.25G Part nr.: S-85DLC05D

Kód: P517000462
MikroTik CRS317-1G-16S+RM, Cloud Router Switch
9 026 Kč bez DPH
10 921 Kč

MikroTik CRS317-1G-16S+RM, Cloud Router Switch Part nr.: CRS317-1G-16S+RM

Kód: P5170001985
Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC 2,4/5GHz hAP ac Lite
1 088 Kč bez DPH
1 317 Kč

Mikrotik RB952Ui-5ac2nD-TC 2,4/5GHz hAP ac Lite Part nr.: RB952Ui-5ac2nD-TC

Kód: P5170001834
Mikrotik RB951G-2HnD, 600MHz,128MB RAM,RouterOS L4
1 739 Kč bez DPH
2 104 Kč

Mikrotik RB951G-2HnD, 600MHz,128MB RAM,RouterOS L4 Part nr.: RB951G-2HnD

Kód: P517000182
Mikrotik RB912UAG-5HPnD-OUT 600MHz, 64MB RAM, L4
1 926 Kč bez DPH
2 331 Kč

Mikrotik RB912UAG-5HPnD-OUT 600MHz, 64MB RAM, L4 Part nr.: RB912UAG-5HPnD-OUT

Kód: P517000162
MikroTik napájecí adaptér 5V 1A pro MikroTik hAP mini, hAP lite, cAP lite
169 Kč bez DPH
204 Kč

MikroTik napájecí adaptér 5V 1A pro MikroTik hAP mini, hAP lite, cAP lite Part nr.: 5VPOW

Kód: P52607318048
MIKROTIK RB921GS-5HPacD-19S 5GHz 802.11ac 19dBiOut
4 079 Kč bez DPH
4 935 Kč

MIKROTIK RB921GS-5HPacD-19S 5GHz 802.11ac 19dBiOut Part nr.: RB921GS-5HPacD-19S

Kód: P517000176
Mikrotik RB750r2 850MHz, 64MB RAM, 5x LAN, ROS L4
994 Kč bez DPH
1 203 Kč

Mikrotik RB750r2 850MHz, 64MB RAM, 5x LAN, ROS L4 Part nr.: RB750r2

Kód: P5170001601
MikroTik RBwAP2nD, 2,4Ghz, 802.11bgn AP - bílý
964 Kč bez DPH
1 167 Kč

MikroTik RBwAP2nD, 2,4Ghz, 802.11bgn AP - bílý Part nr.: RBwAP2nD

Kód: P517000695
MikroTik RB912R-2nD-LTm s R11e-LTE, LtAP mini LTE kit
3 230 Kč bez DPH
3 908 Kč

MikroTik RB912R-2nD-LTm s R11e-LTE, LtAP mini LTE kit Part nr.: RB912R-2ND-LTM+R11E-LTE

Kód: P51700019795
Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, 13dBi, L4,high power,AC
2 578 Kč bez DPH
3 119 Kč

Mikrotik RBSXTG-5HPacD-SA, 13dBi, L4,high power,AC Part nr.: RBSXTG-5HPacD-SA

Kód: P517000637
MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 1m
663 Kč bez DPH
802 Kč

MikroTik XS+DA0001 - SFP/SFP+/SFP28 DAC kabel, 1m Part nr.: XS+DA0001

Kód: P5170004694
MikroTik K-79 - Rackové uši pro sérii RB5009
167 Kč bez DPH
202 Kč

MikroTik K-79 - Rackové uši pro sérii RB5009 Part nr.: K-79

Kód: P517000303
Mikrotik GPeR Gigabitový pasivní ethernet repeater
631 Kč bez DPH
764 Kč

Mikrotik GPeR Gigabitový pasivní ethernet repeater Part nr.: GPeR

Kód: P5170002102
MikroTik ACGPSA - GPS anténa s SMA konektorem
169 Kč bez DPH
205 Kč

MikroTik ACGPSA - GPS anténa s SMA konektorem Part nr.: ACGPSA

Kód: P5170006949
MikroTik Q+BC0003-S+ 40 Gbps QSFP+ 4x10G SFP+ (3m)
1 242 Kč bez DPH
1 503 Kč

MikroTik Q+BC0003-S+ 40 Gbps QSFP+ 4x10G SFP+ (3m) Part nr.: Q+BC0003-S+

Kód: P5170004693
MikroTik RBwAP2nD, 2,4Ghz, 802.11bgn AP - černý
964 Kč bez DPH
1 167 Kč

MikroTik RBwAP2nD, 2,4Ghz, 802.11bgn AP - černý Part nr.: RBwAP2nD-BE

Kód: P517000696
Mikrotik RB SXTG-2HnD 10dBi ant,MIMO, L4
1 710 Kč bez DPH
2 069 Kč

Mikrotik RB SXTG-2HnD 10dBi ant,MIMO, L4 Part nr.: RBSXTG-2HnD

Kód: P517000631
MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit
665 Kč bez DPH
805 Kč

MikroTik SFP modul S-RJ01, RJ-45, 100m, 1.25Gbit Part nr.: S-RJ01

Kód: P517000470
MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit
1 244 Kč bez DPH
1 505 Kč

MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D, MM, 300m, 10Gbit Part nr.: S+85DLC03D

Kód: P517000464
Mikrotik RB2011iL-RM 600MHz, 64MB RAM, RouterOS L4
2 174 Kč bez DPH
2 631 Kč

Mikrotik RB2011iL-RM 600MHz, 64MB RAM, RouterOS L4 Part nr.: RB2011iL-RM

Kód: P51700019032
MIKROTIK RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S,mANTBox 52 15s
3 446 Kč bez DPH
4 170 Kč

MIKROTIK RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S,mANTBox 52 15s Part nr.: RBD22UGS-5HPacD2HnD-15S

Kód: P517000177
MikroTik RBLHGG-5acD,5GHz outdoor 802.11ac 24,5dBi
1 926 Kč bez DPH
2 331 Kč

MikroTik RBLHGG-5acD,5GHz outdoor 802.11ac 24,5dBi Part nr.: RBLHGG-5acD

Kód: P5170006924
Mikrotik napáj.adapt.12V 3A pro RouterBOARD,Alix
339 Kč bez DPH
410 Kč

Mikrotik napáj.adapt.12V 3A pro RouterBOARD,Alix Part nr.: GM-1230

Kód: P52607318047
MikroTik náhradní napájecí zdroj 24V, 2.5A
403 Kč bez DPH
488 Kč

MikroTik náhradní napájecí zdroj 24V, 2.5A Part nr.: 24V2APOW

Kód: P52607318021
MikroTik CCR1036-8G-2S+EM ROS L6,10G SFP+
29 056 Kč bez DPH
35 158 Kč

MikroTik CCR1036-8G-2S+EM ROS L6,10G SFP+ Part nr.: CCR1036-8G-2S+EM

Kód: P5170001996
Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN,128MB RAM, RouterOS L5
2 795 Kč bez DPH
3 382 Kč

Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN,128MB RAM, RouterOS L5 Part nr.: RB2011UiAS-2HnD-IN

Kód: P5170001906
Mikrotik RB931-2nD,32MB RAM,3xLAN,wireless AP,mini
533 Kč bez DPH
645 Kč

Mikrotik RB931-2nD,32MB RAM,3xLAN,wireless AP,mini Part nr.: RB931-2nD

Kód: P5170001801
Mikrotik RBmAPL-2nD
Mikrotik RBmAPL-2nD
skladem (20 ks)
731 Kč bez DPH
885 Kč

Mikrotik RBmAPL-2nD Part nr.: RBmAPL-2nD

Kód: P5170000201
Mikrotik mAP 2nD
Mikrotik mAP 2nD
skladem (20 ks)
980 Kč bez DPH
1 186 Kč

Mikrotik mAP 2nD Part nr.: RBmAP2nD

Kód: P51700002000
Mikrotik RB1100AHx4 1GB RAM,1400MHz,RouterOS L6,DE
8 033 Kč bez DPH
9 720 Kč

Mikrotik RB1100AHx4 1GB RAM,1400MHz,RouterOS L6,DE Part nr.: RB1100AHX4-DE

Kód: P51700019011
Mikrotik RB2011iLS-IN,64MB RAM,1xSFP,5xLAN,5xGbit
2 393 Kč bez DPH
2 895 Kč

Mikrotik RB2011iLS-IN,64MB RAM,1xSFP,5xLAN,5xGbit Part nr.: RB2011iLS-IN

Kód: P51700019051
Mikrotik RB2011iL-IN 600MHz, 64MB RAM, RouterOS L4
2 174 Kč bez DPH
2 631 Kč

Mikrotik RB2011iL-IN 600MHz, 64MB RAM, RouterOS L4 Part nr.: RB2011iL-IN

Kód: P51700019031
Box pro mikrotik RB 433 plná délka
349 Kč bez DPH
422 Kč

Box pro mikrotik RB 433 plná délka Part nr.: BOX-RB433L

Kód: P51700028
OEM Kovový indoor case pro RB450
186 Kč bez DPH
225 Kč

OEM Kovový indoor case pro RB450 Part nr.: CA450

Kód: P517000241
Mikrotik RBcAPL-2nD
Mikrotik RBcAPL-2nD
skladem (9 ks)
665 Kč bez DPH
805 Kč

Mikrotik RBcAPL-2nD Part nr.: RBcAPL-2nD

Kód: P5170000202
MikroTik PL7400 Powerline adaptér PWR-LINE
665 Kč bez DPH
805 Kč

MikroTik PL7400 Powerline adaptér PWR-LINE Part nr.: PL7400

Kód: P517000020003
MIKROTIK RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA, Chateau LTE12 kit
4 675 Kč bez DPH
5 657 Kč

MIKROTIK RBD53G-5HacD2HnD-TC&EG12-EA, Chateau LTE12 kit Part nr.: RBD53G-5HacD2HnD-TCEG12-EA

Kód: P5170006412
Mikrotik RB SXTG-5HPnD-SAr2
2 174 Kč bez DPH
2 631 Kč

Mikrotik RB SXTG-5HPnD-SAr2 Part nr.: RBSXTG-5HPnD-SAr2

Kód: P517000634
Mikrotik R11e-5HnD miniPCI-e karta 802.11a/n
831 Kč bez DPH
1 005 Kč

Mikrotik R11e-5HnD miniPCI-e karta 802.11a/n Part nr.: R11e-5HnD

Kód: P517000545
MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm
3 105 Kč bez DPH
3 757 Kč

MikroTik SFP/SFP+/SFP28 modul 1/10/25G Single Mode 10km 1310nm Part nr.: XS+31LC10D

Kód: P517000480
Mikrotik pasivní gigabit PoE injektor s LED indikací
136 Kč bez DPH
164 Kč

Mikrotik pasivní gigabit PoE injektor s LED indikací Part nr.: RBGPOE

Kód: P517000291
Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD, hAP ac3
2 393 Kč bez DPH
2 895 Kč

Mikrotik RBD53iG-5HacD2HnD, hAP ac3 Part nr.: RBD53iG-5HacD2HnD

Kód: P5170001836
Mikrotik RB951Ui-2nD,650MHz, hAP, 5xLAN, 2,4GHZ
964 Kč bez DPH
1 167 Kč

Mikrotik RB951Ui-2nD,650MHz, hAP, 5xLAN, 2,4GHZ Part nr.: RB951Ui-2nD

Kód: P5170001831
Mikrotik napájecí zdroj 48V
403 Kč bez DPH
488 Kč

Mikrotik napájecí zdroj 48V Part nr.: 48POW

Kód: P52607318050
Mikrotik napáj.adapt.48V 2A pro RouterBOARD,Alix
397 Kč bez DPH
480 Kč

Mikrotik napáj.adapt.48V 2A pro RouterBOARD,Alix Part nr.: GM-4820

Kód: P52607318046
Mikrotik napáj.adapt.24V 4A pro RouterBOARD,Alix
419 Kč bez DPH
507 Kč

Mikrotik napáj.adapt.24V 4A pro RouterBOARD,Alix Part nr.: GM-2440

Kód: P52607318045
Mikrotik napáj.adapt.24V 2A pro RouterBOARD,Alix
263 Kč bez DPH
318 Kč

Mikrotik napáj.adapt.24V 2A pro RouterBOARD,Alix Part nr.: GM-2420

Kód: P52607318044
Mikrotik napáj.adapt.12V 1A pro RouterBOARD,Alix
125 Kč bez DPH
151 Kč

Mikrotik napáj.adapt.12V 1A pro RouterBOARD,Alix Part nr.: GM-1210

Kód: P52607318042
Mikrotik napáj.adapt.24V 1A pro RouterBOARD,Alix
155 Kč bez DPH
188 Kč

Mikrotik napáj.adapt.24V 1A pro RouterBOARD,Alix Part nr.: GM-2410

Kód: P52607318041
PoE adaptér 24V 1A 24W pro Mikrotik RB a Alix
177 Kč bez DPH
214 Kč

PoE adaptér 24V 1A 24W pro Mikrotik RB a Alix Part nr.: HS24-2400

Kód: P5260720424
MikroTik solidMOUNT - Precizní kovový držák pro LHG jednotky
663 Kč bez DPH
802 Kč

MikroTik solidMOUNT - Precizní kovový držák pro LHG jednotky Part nr.: solidMOUNT

Kód: P51700217
Mikrotik Woobm-USB, WiFi kofigurační USB adaptér
500 Kč bez DPH
605 Kč

Mikrotik Woobm-USB, WiFi kofigurační USB adaptér Part nr.: Woobm-USB

Kód: P51700145
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 2 - 89 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení