OEM

319 položek celkem
19'' rozvodný panel 1U,7x 220V,koncovka kab.IEC,16A
695 Kč bez DPH
841 Kč

19'' rozvodný panel 1U,7x 220V,koncovka kab.IEC,16A

Kód: P5027121362
MEANWELL SCP-75-24, prům.spínaný zdroj s funkcí nabíječky (UPS) 75W 24V
753 Kč bez DPH
911 Kč

MEANWELL SCP-75-24, prům.spínaný zdroj s funkcí nabíječky (UPS) 75W 24V Part nr.: SCP-75-24

Kód: P5260734640
Mikrotik pigtail SMA(M)/SMA(M), 1m
169 Kč bez DPH
204 Kč

Mikrotik pigtail SMA(M)/SMA(M), 1m Part nr.: SMASMA

Kód: P5260732513
Kleště UTP RJ45 s račnou přímé, masivní + ořezávač
587 Kč bez DPH
710 Kč

Kleště UTP RJ45 s račnou přímé, masivní + ořezávač Part nr.: WS-2182R

Kód: P502730216
Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 20m, OS2
338 Kč bez DPH
409 Kč

Optický patchkabel duplexní, LC-ST 9/125um SM, 20m, OS2

Kód: P5027107883
Tester LAN WS-NF168S, hledačka UTP/STP RJ11, RJ45, BNC
2 049 Kč bez DPH
2 479 Kč

Tester LAN WS-NF168S, hledačka UTP/STP RJ11, RJ45, BNC Part nr.: WS-NF168S

Kód: P5027302180258
Konektor FTP RJ45EZ, Cat6 drát, 10ks licna RJ45/5SLD, průchozí síťový konektor
79 Kč bez DPH
96 Kč

Konektor FTP RJ45EZ, Cat6 drát, 10ks licna RJ45/5SLD, průchozí síťový konektor Part nr.:...

Kód: P5027302180257
Tester UTP WS468WH, RJ45, RJ11, STP, Cat5e, Cat7, bílý
209 Kč bez DPH
253 Kč

Tester UTP WS468WH, RJ45, RJ11, STP, Cat5e, Cat7, bílý Part nr.: WS-468WH

Kód: P5027302180247
Kleště UTP RJ45/ RJ12/RJ11 PROFI s račnou s ořezávačem izolace
631 Kč bez DPH
764 Kč

Kleště UTP RJ45/ RJ12/RJ11 PROFI s račnou s ořezávačem izolace Part nr.: WS-2008AR_2

Kód: P5027302031
FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2
107 Kč bez DPH
130 Kč

FO patchkabel simplex SC/APC- SC/APC 9/125 SM 3m, OS2

Kód: P5027107498214
Průmyslový napáj. zdroj 48V (155W),zálohovací fce
1 241 Kč bez DPH
1 502 Kč

Průmyslový napáj. zdroj 48V (155W),zálohovací fce Part nr.: AD-155C

Kód: P5260734623
ISOPROPYLALKOHOL 1 litr
274 Kč bez DPH
331 Kč

ISOPROPYLALKOHOL 1 litr

Kód: P502710932852
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2
147 Kč bez DPH
178 Kč

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2

Kód: P502710794619
19'' Optická vana 12xSC simplex včetně kazety šedá
836 Kč bez DPH
1 012 Kč

19'' Optická vana 12xSC simplex včetně kazety šedá

Kód: P50271573022
Vyvazovací panel 19'' 2U kov Lišta Průchozí černý
367 Kč bez DPH
444 Kč

Vyvazovací panel 19'' 2U kov Lišta Průchozí černý

Kód: P5027121601
Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2
147 Kč bez DPH
178 Kč

Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 1m, OS2 Part nr.: 1050

Kód: P502710791
Anténní držák 35/200cm T (p.4,2 cm)
651 Kč bez DPH
788 Kč

Anténní držák 35/200cm T (p.4,2 cm) Part nr.: K35200T42VZ

Kód: P5260717919
Anténní držák 25cm I (p.2,8 cm)
117 Kč bez DPH
141 Kč

Anténní držák 25cm I (p.2,8 cm)

Kód: P5260717522
Tester WS-NF-468PF, tester POE napájení dle 802.3af
557 Kč bez DPH
674 Kč

Tester WS-NF-468PF, tester POE napájení dle 802.3af Part nr.: WS-NF-468PF

Kód: P51700150
Průmyslový napájecí zdroj 120W/24V 5A
229 Kč bez DPH
277 Kč

Průmyslový napájecí zdroj 120W/24V 5A Part nr.: WS-PWR120-24-5

Kód: P517001262
Vyvazovací panel 19'' 3x6cm Tvrdé oko Průchozí
221 Kč bez DPH
267 Kč

Vyvazovací panel 19'' 3x6cm Tvrdé oko Průchozí

Kód: P5027121602
19'' napájecí panel OC 5x230V+2xIEC 2m PPO SW Black
888 Kč bez DPH
1 074 Kč

19'' napájecí panel OC 5x230V+2xIEC 2m PPO SW Black

Kód: P5027121359
Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2
150 Kč bez DPH
181 Kč

Patchcord FO duplex LC-SC/APC 9/125um SM, 1m, OS2

Kód: P502710794618
Optický patch duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m 1,8mm, OS2
290 Kč bez DPH
351 Kč

Optický patch duplex, LC-LC 9/125um SM, 3m 1,8mm, OS2

Kód: P50271077315
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4
860 Kč bez DPH
1 041 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 20m OM4

Kód: P502710695812
Ochrana RJ45 s výřezem ŠEDÁ,větší kab.otvor(100ks)
187 Kč bez DPH
226 Kč

Ochrana RJ45 s výřezem ŠEDÁ,větší kab.otvor(100ks)

Kód: P5027100600
Čistící ubrousky 102x102mm bal/100ks
100 Kč bez DPH
121 Kč

Čistící ubrousky 102x102mm bal/100ks

Kód: P50271093284
Optická spojka ST multi mode simplex
17 Kč bez DPH
21 Kč

Optická spojka ST multi mode simplex Part nr.: 3001

Kód: P5027109302
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3
156 Kč bez DPH
189 Kč

Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 1m OM3

Kód: P5027106831
USB endoskopická kamera průměr 5,5mm kabel 2m a zrcátkem i pro mobil
571 Kč bez DPH
691 Kč

USB endoskopická kamera průměr 5,5mm kabel 2m a zrcátkem i pro mobil Part nr.: USB-kamera-5,5x2m

Kód: P517001436
Kleště UTP UNI STANDART robustní provedení + stripovač
393 Kč bez DPH
475 Kč

Kleště UTP UNI STANDART robustní provedení + stripovač Part nr.: WS-315

Kód: P502730202
Patch cord FTP cat5e 1M černý
26 Kč bez DPH
31 Kč

Patch cord FTP cat5e 1M černý

Kód: P5027181511
Patch cord FTP cat5e 0,5M černý
23 Kč bez DPH
28 Kč

Patch cord FTP cat5e 0,5M černý

Kód: P5027181501
Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 2m, OS2
139 Kč bez DPH
168 Kč

Optický patchkabel duplexní, SC-SC 9/125um SM 2m, OS2 Part nr.: 1021

Kód: P50271072
Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 3m OM3
184 Kč bez DPH
223 Kč

Optický patch kabel duplex LC-ST 50/125 MM 3m OM3

Kód: P5027106833
OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver
585 Kč bez DPH
708 Kč

OEM X120 1G SFP RJ45 T Transceiver Part nr.: JD089B_OEM

Kód: PJD089B_OEM
OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver
585 Kč bez DPH
708 Kč

OEM X121 1G SFP RJ45 T Transceiver Part nr.: J8177C_OEM

Kód: PJ8177C_OEM
Tester WS-NF-468PT, tester UTP kabelů na POE, 802.3at, test POE
945 Kč bez DPH
1 144 Kč

Tester WS-NF-468PT, tester UTP kabelů na POE, 802.3at, test POE Part nr.: WS-NF-468PT

Kód: P51700151
Kleště koaxiální kabely RG58/174 5mm, 3mm
415 Kč bez DPH
502 Kč

Kleště koaxiální kabely RG58/174 5mm, 3mm Part nr.: kleštěrg58

Kód: P5027302180244
Pigtail U.FL - RSMA/F, kabel 1,13mm, 20cm
45 Kč bez DPH
54 Kč

Pigtail U.FL - RSMA/F, kabel 1,13mm, 20cm Part nr.: WS-PIG-UFL-RSMA-1,13

Kód: P5170006092
Narážeč na UTP zásuvky typu KRONE (LSA i 110)
295 Kč bez DPH
357 Kč

Narážeč na UTP zásuvky typu KRONE (LSA i 110) Part nr.: WS-NAR110

Kód: P502730205
Patch cord FTP cat5e 2M žlutý
34 Kč bez DPH
41 Kč

Patch cord FTP cat5e 2M žlutý Part nr.: 8595589816255

Kód: P5027181525
19'' Optická vana 24xSC simplex černá aretace plastovým klipem
836 Kč bez DPH
1 012 Kč

19'' Optická vana 24xSC simplex černá aretace plastovým klipem Part nr.: 3447

Kód: P5027157302812
Wodasport Solární powerbanka 26800 mAh 6v1
2 439 Kč bez DPH
2 951 Kč

Wodasport Solární powerbanka 26800 mAh 6v1 Part nr.: WDS I268W

Kód: P5260734635
MEANWELL SCP-35-12 Průmyslový spínaný zdroj s funkcí nabíječky (UPS) 35W 12V
517 Kč bez DPH
626 Kč

MEANWELL SCP-35-12 Průmyslový spínaný zdroj s funkcí nabíječky (UPS) 35W 12V Part nr.: SCP-35-12

Kód: P5260734628
DCSV21 DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí
18 Kč bez DPH
22 Kč

DCSV21 DC napájecí konektor 2.1mm se svorkovnicí Part nr.: DCSV21

Kód: P51700168
Univerzální PoE Tester Gen2
1 869 Kč bez DPH
2 262 Kč

Univerzální PoE Tester Gen2 Part nr.: POE-T-G2

Kód: P517001461
19'' napájecí panel 7x220V-1,8m PPO Black+přep.ochr
897 Kč bez DPH
1 085 Kč

19'' napájecí panel 7x220V-1,8m PPO Black+přep.ochr

Kód: P502712134
Kleště UTP WS-EZ60 profesionální kleště EZ Cat6, Cat5, RJ45EZ, STP
1 045 Kč bez DPH
1 265 Kč

Kleště UTP WS-EZ60 profesionální kleště EZ Cat6, Cat5, RJ45EZ, STP Part nr.: WS-EZ670 snap

Kód: P5027302180245
Patch cord FTP cat5e 5M žlutý
63 Kč bez DPH
76 Kč

Patch cord FTP cat5e 5M žlutý

Kód: P5027181545
Patch cord FTP cat5e 2M oranžový
38 Kč bez DPH
46 Kč

Patch cord FTP cat5e 2M oranžový

Kód: P5027181526
Patch cord FTP cat5e 0,5M zelený
23 Kč bez DPH
28 Kč

Patch cord FTP cat5e 0,5M zelený

Kód: P5027181504
Patch cord FTP cat5e 0,5M modrý
23 Kč bez DPH
28 Kč

Patch cord FTP cat5e 0,5M modrý

Kód: P5027181503
Univerzální Tester RJ12,RJ45,USB,BNC
886 Kč bez DPH
1 072 Kč

Univerzální Tester RJ12,RJ45,USB,BNC

Kód: P502713135
SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX
45 Kč bez DPH
55 Kč

SC/UPC Optický pigtail 09/125 2m G657A EASY STRIP,konektor OPTIX Part nr.: 20110

Kód: P50271086130
Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A
38 Kč bez DPH
46 Kč

Pigtail Fiber Optic LC/APC 09/125 2m G657A Part nr.: 2023

Kód: P50271086129
Patchcord FO duplex LC/APC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2
136 Kč bez DPH
165 Kč

Patchcord FO duplex LC/APC-SC/APC 9/125um SM, 2m, OS2

Kód: P502710794631
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 8m OM3
308 Kč bez DPH
373 Kč

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 8m OM3 Part nr.: 13344

Kód: P50271068072
Acar F5 IEC 1.5m kabel, 5 zásuvek, přepěťová ochrana, C14 do UPS, černý
320 Kč bez DPH
387 Kč

Acar F5 IEC 1.5m kabel, 5 zásuvek, přepěťová ochrana, C14 do UPS, černý Part nr.: ppacarf5-2iec

Kód: P20490001028
USB endoskopická kamera průměr 7mm, kabelem 2m a zrcátkem i pro mobil
482 Kč bez DPH
583 Kč

USB endoskopická kamera průměr 7mm, kabelem 2m a zrcátkem i pro mobil Part nr.: USB-kamera-7x2m

Kód: P517001439
Nahoru
Další produkty

Stránka 1 z 6 - 319 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení