SIGNAMAX

9 položek celkem
Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp.
526 Kč bez DPH
636 Kč

Signamax 100-35C-5M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 5m, Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P539049417
Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp.
378 Kč bez DPH
457 Kč

Signamax 100-35MM 10G SFP+ optický modul MM LC, 850nm, 300m, DDM - Cisco komp. Part nr.: 100-35MM

Kód: P539049412
Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
208 Kč bez DPH
252 Kč

Signamax 100-32SM-LR20 1G SFP optický modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P53904902
Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp.
349 Kč bez DPH
422 Kč

Signamax 100-35C-3M 10G SFP+ propojovací kabel metalický - DAC, 3m, Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P539049418
Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
821 Kč bez DPH
994 Kč

Signamax 100-35WDMA 10G SFP+ optický WDM modul SM 1270/1330nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp....

Kód: P539049414
Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.
821 Kč bez DPH
994 Kč

Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp....

Kód: P539049413
Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
900 Kč bez DPH
1 089 Kč

Signamax 100-32WDMB-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1550nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P53904910
Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp.
900 Kč bez DPH
1 089 Kč

Signamax 100-32WDMA-LR20 1G SFP optický WDM modul SM 1310nm LC, 20km, DDM - Cisco komp. Part nr.:...

Kód: P53904909
Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp.
199 Kč bez DPH
241 Kč

Signamax 100-32MM 1G SFP optický modul MM 850nm LC, 550m, DDM - Cisco komp. Part nr.: 100-32MM

Kód: P53904901

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení